Skontaktuj się z nami
  Jak otrzymać wycenę?

  Działamy nieprzerwanie już od ponad 20 lat i jesteśmy doceniani za bardzo wysoki standard usług. Zanim umówimy się na spotkanie w Państwa domu,  istnieje możliwość otrzymania szacunkowej wyceny online. Pozwoli to Państwu na zapoznanie się z kosztami. Prosimy o przysłanie wiadomości na adres kontakt@7razyladniej.pl informacji zawierających:

  • Co chcielibyście Państwo zamówić?
  • Jeśli zasłony – to potrzebna jest informacja nt. wysokości pomieszczenia oraz szerokości zasłon. Nie wystarczy szerokość okna, zasłona po rozsunięciu musi gdzieś „zaparkować”, dlatego potrzebna jest szerokość całej, gotowej zasłony. Najefektowniej wyglądają zasłony od ściany do ściany. Proszę pamiętać, że rekomendujemy własne systemy na których nasze zasłony są przesuwane. 
  • W przypadku firan proszę podać wysokość oraz szerokość wnęki okiennej. 
  • Jeśli potrzebują Państwo rolet rzymskich lub żaluzji proszę podać wysokość od sufitu do parapetu lub do podłogi, oraz szerokość okna. Ważna jest także wysokość nadproża (czyli wymiar od sufitu do początku wnęki okiennej). 
  • prosimy również o załączenie  rzutu pomieszczenia, wizualizacji jeśli taką Państwo mają oraz zdjęć całych ścian z oknami. 

  schemat jak zmierzyć rolety mocowane do ramy okna

  schemat jak zmierzyć rolety mocowane do ściany / sufitu

  X1- szerokość wneki okiennej

  Y – wysokość od sufitu do parapetu lub podłogi w przypadku okien tarasowych.

  W oparciu o te informacje przygotujemy wycenę na podstawie, której zdecydujecie Państwo czy chcecie nas zaprosić do swojego domu. 

  Jak działamy?

  1

  Przyjeżdżamy do domu
  Klienta ze WSZYSTKIMI
  tkaninami, bo wiemy,
  że trzeba je przymierzać
  tam, gdzie będą wisiały.

  W tym świetle i wśród tych kolorów, które zastaniemy w Państwa wnętrzach. Na miejscu wsłuchujemy się w potrzeby, jeśli trzeba doradzamy i proponujemy. Zasłony, firany lub rolety sprawią, że wnętrze stanie się atrakcyjniejsze i przytulniejsze.

  2

  Jesteśmy na rynku od 15
  lat i jesteśmy doceniani za
  bardzo wysoką jakość
  świadczonych usług.
  To zobowiązuje.

  Szacunkowy, średni czas realizacji od zamówienia tkanin, poprzez szycie rolet, zasłon, firan, aż do montażu to 3-5 tygodni. Oferujemy również usługę prania naszych dekoracji okiennych.

  3

  Naszą specjalnością od
  wielu lat są rolety rzymskie
  i zasłony, dlatego oferujemy
  produkty bardzo wysokiej
  jakości.

  Oprócz dekoracji okien proponujemy pomoc przy doborze oświetlenia wielu uznanych producentów, autorskie lampy, tapety, specjalistyczne okładziny ścienne, dywany (również dla alergików) i wiele innych pięknych rzeczy....

  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności